Режим роботи СТО:
ПН - ПТ: з 9:00 до 19:00
Передзвоніть мені
Відповідаємо за якість
Гарантія 5 років
Надійне обладнання
Офіційні документи

Встановлення ГБО в Києві

Хотіли б Ви за 1 день знизити витрати на заправку свого автомобіля?

Ви є автовласником автомобіля, який ненаситно з'їдає ваші кошти, і хочете знизити грошові витрати без погіршення здоров'я автомобіля?

Тоді Ви, напевно, погодитеся з тим, що найбільш витратна частина на автомобіль є саме заправка автомобіля паливом.

Звичайно, не заправивши - не поїдеш! Але можна ефективно знизити витрати на заправку автомобіля паливом, заправляючись більш доступним за вартістю альтернативних газових видом палива. Газ - є прекрасною альтернативою для заправки автомобіля.

Одним з найважливіших переваг газу є його ціна, яка майже в 2 рази нижче бензину. Ще однією важливою перевагою газу є його популярність і кількість заправок, на яких можна заправитися. Заправитися газом можна майже на кожній АЗС, і спеціалізованих автогазових заправках.

Записавшись до нас на переобладнання свого автомобіля на газ - ми встановимо газобалонне обладнання на ваш автомобіль всього за 1 день.

Процес установки ГБО:

З ранку ви залишаєте автомобіль на СТО, де майстри приступають до процесу переобладнання. Під час установки ГБО на ваш автомобіль, ви можете очікувати, насолоджуючись натуральним ароматною кавою в кімнаті відпочинку. Ми цінуємо ваш час, тому не сміємо вас затримувати, і ви можете бути абсолютно вільними, відправлятися на роботу або вирішувати власні питання. Коли автомобіль буде готовий, вас заздалегідь повідомляє по телефону, і до вашого прибуття автомобіль буде повністю переобладнано на газ.

Для Вашої зручності існує також можливість залишити автомобіль з вечора, і забрати готовий переобладнаний автомобіль ввечері наступного дня.

У нас вся територія під охороною і встановлене цілодобове відеоспостереження, так що довіряючи автомобіль Ви можете бути спокійні в цілості і гарантію того що ніхто ні за яких обставин не буде експлуатувати Ваш автомобіль без Вашої присутності.

А перед процесом установки ГБО, складається акт прийому передачі, записується пробіг автомобіля та завіряється підписом автовласника.

 

Бажаєте їздити на автомобілі в 2 рази далі?

Записуйтеся на установку ГБО і починайте економити, заправляючись газом відразу ж після виїзду з нашого СТО.

 

Встановлення ГБО в Києві - це до нас!

Мережа автогазових СТО «Установка ГБО» - спеціалізується на переобладнанні автомобілів на газобалонне обладнання, яке представляє не тільки економічну вигоду, а й екологічну, завдяки чистішим викидів для навколишнього середовища.

Встановивши ГБО на свій автомобіль для особистого пересування - це прекрасна можливість оптимізувати витрати сімейного бюджету на паливо. Встановивши газобалонне обладнання для комерційного автотранспорту - дозволить знизити собівартість перевезення вантажів та товарів. Встановлювати газове обладнання потрібно тільки із залученням кваліфікованих фахівців в даній сфері.

Переваги надійної установки ГБО в мережі СТО «Установка ГБО» в Києві.

  • Якісна установка газобалонного обладнання 2 і 4 покоління.
  • Професійний індивідуальний підхід по підбору комплектації для автомобіля.
  • Повний комплекс послуг з установки та ремонту ГБО.
  • Гарантія на встановлене ГБО 4 покоління - 5 років без обмеження пробігу.
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.
  • Сучасне СТО повністю оснащене і укомплектований всім необхідним обладнанням для переобладнання різних марок автомобілів.
  • Завжди в наявності всі необхідні комплектуючі для установки ГБО на автомобіль.
  • Завдяки власному імпорту, доступні ціни на установку газобалонного обладнання.
  • Встановлення, настройка, калібрування, подальше обслуговування, діагностика або ремонт - все в одному місці.
  • Можливість встановити ГБО в кредит без додаткових переплат.

 

Вибір хорошого СТО для встановлення газобалонного обладнання це неодмінно запорука успішної, безтурботної і тривалої роботи Вашого автомобіля на газі.

Встановивши ГБО на свій автомобіль в нашій компанії «Установка ГБО», Ви абсолютно можете бути впевнені в якісно виконаній роботі по встановленню і кваліфікованому налаштуванні газобалонного обладнання.

Наша кампанія забезпечує власний імпорт оригінальних комплектуючих, які ми встановлюємо на автомобілі своїх клієнтів. Встановлюючи тільки нове, перевірене на власному досвіді та практиці, зносостійке газобалонне обладнання, ми абсолютно можемо бути впевнені в якості монтуючого газобалонного обладнання і завдяки цій впевненості ми надаємо гарантію 5 років без обмеження в пробігу.

Ми гарантуємо високу якість виконуваних робіт за єдиними стандартами на всіх наших СТО, а від наших клієнтів завжди можна почути позитивні відгуки про якість виконаних робіт по установці ГБО.

Всі наші майстри є професіоналами своєї справи, які постійно відточують свій професіоналізм, беручи участь на спеціалізованих виставках, або відвідуючи заходи з обміну досвідом з представниками виробників ГБО.

 

На які автомобілі можна поставити ГБО?

Виробники ГБО передбачили потреби всіх автовласників, тому поставити ГБО можливо практично на всі автомобілі, починаючи від раритетних автомобілів випущених десятки років назад, закінчуючи сучасними випущеними поточного року.

Разом з тим, для одного автомобіля можна підібрати і встановити кілька варіантів комплектації газобалонного обладнання. Це дозволяє кожному індивідуально підібрати комплектацію по співвідношенню ціни і якості без шкоди в зручності і експлуатації автомобіля.

При цьому встановлюючи ГБО, монтуюче обладнання не втручається в конструкцію рідної паливної системи автомобіля, тим самим не зачіпає і не впливає на її роботу.

В процесі експлуатації автомобіля, після установки ГБО 4 покоління, все повністю автоматизовано і перемикання на газ відбувається автоматично, але також залишається можливість переключитись на бензин в разі необхідності, наприклад, в разі закінчування газу в балоні.

Радимо! Якщо Ви їздите на великі відстані, встановлюйте балон максимального обсягу, який дозволяє конструкція автомобіля, тим самим вам рідше доведеться заїжджати на заправки, і проїжджати на газі на великі відстані.

Встановивши ГБО, Ви можете з тим же комфортом пересуватися на автомобілі, а економію на паливі ви отримуєте в якості бонуса.

Встановлюємо ГБО тільки перевірених виробників